Poznaj intuicyjny i skuteczny program CRM
do zarządzania Twoją firmą oraz zespołem sprzedażowym.

Każdego dnia podejmuj najlepsze decyzje w oparciu o automatycznie
generowane raporty i zestawienia.

Korzyści

ico_01

Najwyższy poziom bezpieczeństwa danych SSL

ico_02

Niezwykle intuicyjna i prosta obsługa

ico_03

CRM sam podpowiada kolejne kroki

ico_04

Optymalizacja procesu sprzedaży

ico_05

Gwarancja zgodności z obowiązującymi przepisami

ico_06

Dostępność 24h na dobę 7 dni w tygodniu

ico_07

Eksport do najbardziej popularnych programów księgowych

ico_08

Fakturowanie i automatyczna windykacja dłużników

ico_09

Zaawansowane algorytmy wykonają wszystkie analizy za Ciebie

ico_10

Zwiększenie efektywności handlowców i całego zespołu

ico_11

Analizy potencjalnej sprzedaży i jakości klientów

ico_12

Wszystkie faktury, raporty, kontakty i zadania w jednym miejscu

Zacznij efektywnie zarządzać
i dołącz do grona naszych Klientów!

Zarejestruj konto testowe

CRM mySales to gwarancja bezpieczeństwa wszystkich Twoich danych.

Niezwykle ważnym aspektem w pracy z programem CRM mySales jest bezpieczeństwo. Przeszkolona kadra specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w różnych obszarach IT dbająca o nasz system i Twoje dane, nowoczesne zaplecze technologiczne, profesjonalna serwerownia, niezawodni dostawcy łącz internetowych, 24h elektroniczny i w pełni zautomatyzowany monitoring sprawności działania mySales to wszystko co robimy aby praca na naszym systemie była bezpieczna a ewentualne zagrożenia zostały zminimalizowane.

Kopie bezpieczeństwa – wszystkie dane są archiwizowane w kilku niezależnych, profesjonalnych serwerowniach tak aby w razie awarii możliwe było jak najszybsze i bezpieczne odtworzenie Twoich dokumentów, faktur, danych kontrahentów, itp.

Szyfrowanie danych – analogicznie do rozwiązań stosowanych w bankowości elektronicznej system mySales stosuje 256 bitowy standard szyfrowania transmisji oparty na protokole SSL. Szyfrowaniu danych podlega nie tylko transmisja między użytkownikiem mySales a systemem ale także między każdym składnikiem naszego systemu, bazami danych

iso_logo

Wciąż się zastanawiasz? Zapoznaj się z opiniami naszych klientów

Sebastian Kus | właściciel Erst Logistik GmbH International Transport
"Prosty, ładny, czytelny i tani. Analizy są świetne i dają do myślenia co należy poprawić w firmie. Absolutną rewelacją jest automatyczna windykacja! To bardzo duża oszczędność czasu – już nie muszę tracić czasu na wysyłanie przypomnień o zapłacie faktury – system robi to za mnie i to bardzo skutecznie. Ściągalność należności poprawiła się znacząco i to bez mojego udziału!"
Kamil Dudek | wiceprezes Zarządu Softdeco sp. z o.o.
"jest kilka świetnych funkcji – jak automatyczna windykacja, szybki podgląd na dłużników, statystyki sprzedaży"
Marcin Sobczak | MSCG s.c., właściciel

„Wreszcie dostępny jest na rynku profesjonalny system, który dostarcza tak wielu cennych informacji w tak przystępnej formie – wystawiając faktury, prowadząc swój kalendarz oraz delegując zadania do moich ludzi – czyli wykonując regularne i nieskomplikowane czynności – otrzymuję wielowymiarowe raporty dotyczące moich klientów, dłużników, statystyk dotyczących wykonanych i niewykonanych zadań w podziale na kategorie zadań oraz średni czas obsługi moich klientów.”

Bartłomiej Szabatowski | właściciel Evosoft
"Prosty i intuicyjny. Daje dużo możliwości analitycznych i ciekawe informacje zwrotne."
Monika Cegiełka | Solarcorn sp. z o.o, Prezes Zarządu
„Program mySales to niezwykle przyjazne narzędzie do codziennej pracy. mySales nie tylko program, który pomaga w zarządzaniu klientami, fakturami, płatnościami czy skutecznością zespołu. To przede wszystkim program, który pozwala na zgromadzenie wszystkich najistotniejszych narzędzi zarządczych w jednym miejscu i bardzo intuicyjnie się nimi posługiwać”
Marcin Solarski | SLG sp. z o.o., Prezes Zarządu
„Można powiedzieć, że w końcu doczekałem się świetnego programu do zarządzania firmą, a przede wszystkim handlowcami. Dzięki mySales skuteczność mojego zespołu wyrażana jest na chyba wszystkich polach działania naszej firmy. Już teraz polecam ten program wszystkich znajomym przedsiębiorcom.”
Alicja Sienkiewicz | Biuro rachunkowe AS, właścicielka
"Polecam mySales wszystkim moim Klientom. To bardzo dobry program, który pozwala przedsiębiorcom znaleźć odpowiedzi na wiele ważnych pytań i po prostu więcej wiedzieć o swojej firmie. Poza tym mySales umożliwia eksport dokumentów do najbardziej popularnych systemów księgowych – co jest dużym ułatwieniem dla biur rachunkowych"
Patrycja Walaszek | Ontime, właścicielka
"Jestem pozytywnie zaskoczona. Czekam na szkolenia lub webinary aby jeszcze lepiej poznać możliwości systemu."
Elżbieta Fijołek | gielda-eventow.pl, właścicielka
"mySales jest programem, który zdecydowanie podbije rynek polski jak i europejski. To przykład fenomenalnego połączenia zarządzania finansami, zarządzania zespołem, zarządzania klientami, planowania i wszelkiego rodzaju czytelnych analiz."
Miłosz Barański | Fabryka Okien i Drzwi BAS
"Gdziekolwiek jestem - moja Firma jest zawsze ze mną i wiem co w trawie piszczy. Nie muszę pytać moich pracowników, co robią, nad czym pracują i zastanawiać się czy są efektywni…- teraz widzę wszystko jak na dłoni – kalendarze, statystyki, realizacja targetu, liczba otwartych sprzedaży i wiele wiele więcej. mySales to według mnie najlepszy CRM na rynku."
Marcin Wójcik | właściciel DreamArt
"Wręcz niewiarygodna alternatywa dla drogich i przestarzałych systemów informatycznych, a do tego dostępna w Internecie przez Internet 24 godziny na dobę i do tego w tak przystępnych pieniądzach. Jestem pewien, że już niedługo większa część przedsiębiorców będzie z niego korzystać."
Paweł Jankowski | Prezes Zarządu Netrix Group sp. z o.o.
"System świetnie wspiera działania sprzedażowe i daje szybki dostęp do analiz. Sprzedaż jest najważniejsza, a ten system to nierozłączny element skutecznego procesu sprzedażowego. Polecam."
Radosław Michalski | Simple media
"Uzupełniając podstawowe dane czy wystawiając faktury – system w niewiarygodny sposób agreguje te dane i dostarcza mi wiele ciekawych analiz które sprawiają że mogę zarządzać moją firmą naprawdę skutecznie!"
Tomasz Ciepłowski | T-creative
"Polecam! Prosty, intuicyjny, dostępny 24h/dobę. Posiada wiele ciekawych funkcji i udogodnień, jak chociażby automatyczne powiadomienia do dłużników"

Zarządzaj sprzedażą
najlepiej na świecie

Zarejestruj konto testowe